KONST / Litografier / Färglitografi 12398141
nr 1239 8141
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 66/140. Motivet: 68x35 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:33:55
4/3 07:18:15